Історії які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
logo

Історії які ви нам довірили

Онлайн-урок «Твоя суперпрофесія»

Онлайн-урок «Твоя суперпрофесія»

Фонд Ріната Ахметова 17 грудня провів всеукраїнський мотиваційний інтерактивний онлайн-урок «Твоя суперпрофесія» для школярів 8-11 класів. Він є частиною масштабної Акції «Рінат Ахметов – Дітям». Цього року на його учасників чекало одразу кілька новинок. Так, для них були презентовані нові професії, у тому числі сторітелер, ведучий/інтерв'юєр та фото/відео монтажер.

Представники спеціальностей розказали, чому саме ці професії є дуже популярними сьогодні. Вони розкрили можливості й перспективи цієї професії, секрети успішності та шляхи зростання. А також розказали, де і ким можна бути затребуваним завдяки таким навичкам.

До того ж на учасників чекав сюрприз – зустріч із зірковим гостем, який мотивував підлітків своєю історією успіху. Перед ними також виступили герої минулих зустрічей і поділилися своїм досвідом та історією успіху. 

– Акція «Рінат Ахметов – Дітям»  – особиста ініціатива Засновника Фонду Ріната Ахметова. Цій традиції вже понад 20 років. За роки існування змінювався її формат, але мета й філософія залишалися незмінними –дарувати тепло і турботу дітям. У фокусі Акції – хлопці й дівчата, позбавлені батьківського тепла. Дуже важливо допомогти їм розкрити свої здібності й дати віру в те, що вони можуть досягати поставленої мети і змінювати світ на краще. Акція – це дотик до долі дітей, який змінює їхнє життя на краще, дарує віру в диво, – розповіла Ірина Блажан, головна директорка програм Фонду.

Перші мотиваційні зустрічі відбулися в грудні 2018 року. Тоді вихованці п'яти інтернатних закладів Донецької області навчалися знаходити свої таланти, здобували знання про те, як обрати професію, та проходили профорієнтаційні тести. Пробували себе у п'яти популярних і затребуваних професіях. Усього з грудня 2018 року 10 амбасадорів Фонду Ріната Ахметова провели 41 мотиваційну зустріч у 9 інтернатних закладах Донецької області, де побували понад 1000 дітей.

Крім того, Фонд створив освітній серіал «Твоя суперпрофесія». З першим сезоном можна ознайомитися за посиланням.

Зараз готується до виходу другий сезон. У серіалі будуть представлені професії, які здатні забезпечити швидкий соціальний ліфт для підлітків, що вже замислилися над вибором справи свого життя. Він покликаний допомогти їм отримати роботу, щоб почати забезпечувати себе у самостійному житті.