Історії які ви нам довірили

меню
{( row.text )}
{( row.tag )}
logo

Історії які ви нам довірили

До всіх проєктів
Рік створення: 2021

Голоси Мирних. Діти

«Голоси Мирних. Діти» - це проєкти для дітей і підлітків, які готові поділитися своєю історією з Музеєм Фонду Ріната Ахметова, навчаючись відеоблогінгу на пізнавальних майстер-класах, беручи участь у цікавих конкурсах і захоплюючих заходах.


«Кіно Кемп» - захоплюючий формат літнього табору, у межах якого ти можеш не тільки відпочити, а й навчитися відеоблогінгу. Тут ти навчишся знімати й монтувати відеоісторії, записувати інтерв’ю, оволодіти навичками сценарної й акторської майстерності, а також познайомишся з такими професіями, як оператор, режисер, продюсер, ведучий, відеоблогер.

Процес створення відео й розміщення його на каналі в YouTube або у своїх соціальних мережах обов’язково сподобається тобі, тому що завдяки віртуальному щоденнику ти можеш ділитися новинами, подіями зі свого життя, знаходити нових друзів, втілювати в життя свої задумки й бажання.

Навіть якщо це не стане твоїм покликанням у дорослому житті й основною роботою, то буде корисно для загального розвитку, адже такі заняття – прекрасний спосіб навчитися гарно та правильно говорити, висловлювати свої думки, почуття, бути оригінальним, креативним. А це однозначно стане в нагоді в подальшому в будь-яких життєвих і професійних сферах. Деталі про умови участі в проєкті будуть опубліковані на початку літа 2022 року.

Майстер-класи доступні в різних форматах. Ти можеш пройти навчання:

– самостійно, подивившись записи занять, пройти тестування й отримати сертифікат;

– подати заявку на участь в онлайн майстер-класи, які проходять раз на квартал;

– виграти участь в офлайн майстер-класі, беручи участь у конкурсах та інших активностях Фонду.


Конкурс есе 2021

У вересні 2021 Фонд Ріната Ахметова за підтримки Міністерства освіти і науки України проводив творчий конкурс есе серед учнів 9-12 класів Донецької, Луганської, Харківської та Дніпропетровської областей. 

Проєкт показав, що початок війни – це не один день, а десятки й сотні різних днів, пов’язаних із певними місцевими подіями та подіями в країні загалом, які назавжди змінили життя людей. Для кожного українця цей день свій, він пов’язаний зі спогадами, трагедіями, втратами й усвідомленням того, що так, як було раніше, уже не буде ніколи.

Конкурс есе має на меті підкреслити важливість і значення миру як головної цінності суспільства і проводиться до святкування Міжнародного дня миру, який відзначається щорічно 21 вересня.

Детальніше про умови конкурсу 2021 та призи читайте тут.

Роботи переможців 2021 дивіться тут.

Майстер-класи та тренінги

Завантажити ще

Мирне Літо Дітям України